İstanbul Şantiye Konteyner

Konteyner, dış ortamlarda kapalı bir alan elde etmeye yarayan ve bir dizi değişik amaçla kullanılabilen ürünlerdir. Konteynerlerden fayda sağlanmak isteniyorsa öncelikle ne amaçla kullanılmak istendiğinin bilinmesi gerekir. Bundan dolayı da ilk olarak kafanızda konteyneri ne amaçla kullanmak istediğinizi belirlemeniz gerekir. Konteynerler, şantiyelerde kullanılabildiği gibi, ofis ve büro amaçlı, tuvalet ve banyo amaçlı, güvenlik bekçi konteyner, kafe büfe konteyneri, atık konteyneri, metro konteyneri, yaşam konteyneri, depo konteyneri ve soğuk oda amaçlı konteynerler olarak piyasada bulunmaktadır. Şantiye konteyner ise özellikle inşaatların yapım aşamasında kullanılan ve İstanbul şantiye konteyneri firmalarından bilgi alarak yapabileceğiniz bir konteyner türüdür.

Şantiye Konteyneri Kullanım Amacı

Şantiye alanlarındaki zorlu şartlara dayanıklı olarak üretilen ve çalışanların her türlü ihtiyacını karşılama amacıyla hizmete sunulan şantiye konteynerleri, kullanıcılarına konforlu bir ortam sağlar. Şantiye konteynerleri bina, barak, yol yapımı ve maden arama firmalarında kullanılır ve çalışanların geçici olarak ta olsa burada barınmasını sağlar. Bu şantiye konteynerleri, çalışma ofisinden tutun da yatakhane, yemekhane, çamaşırhane ve mutfak gibi daha birçok amaçla kullanılmaktadır. İnşaat firmaları tarafından da bu sebeple çoğunlukla tercih edilmektedir. Konteynerler kısacası işlevleri farklı ama hammadde olarak aynı malzemeden üretilmiş olan ve yapımı olarak sadece firmadan firmaya farklılık gösteren ürünlerdir. İstanbul Şantiye Konteyneri anlamında birçok seçenek te mevcut bulunmaktadır.

Şantiye Konteyner Çeşitleri

İstanbul Şantiye Konteyneri firması olarak bizler yıllara dayanan bir tecrübe ile bu işi yürütmekteyiz. Şantiye konteyner çeşitleri; personel yemekhanesi, personel yatakhanesi, işçi kampları, şantiye çalışma ofisleri, toplantı odası ve ibadethane olmak üzere birçok çeşitlilikte üretilebilmektedir. Konteynerler aynı zamanda çok daha farklı amaçlar ile de kullanılabilmektedir. Örneğin duş ve wc kabinleri de mevcuttur. Bunları büyük şehirlerde özellikle sahil kenarlarında görmeniz de mümkün olmaktadır. Bunun dışında dinlenme tesislerinde bu tür konteynerler oldukça sıklıkla görülmektedir. Konteyner kullanım amacına pratik kurulumu ile eşlik etmektedir. Portatif bir üründür. Yani kısacası özellikle şantiye konteynerleri inşaatın bitiminde tekrar kullanmak amacıyla yerinden sökülerek taşınabilir.

Tercihe Göre Konteyner

Konteyner çeşitleri yukarda saydığımız gibi olup, bunun yanında isteğe özel olarak ta üretilebilmektedir. İstediğiniz ölçüleri ve kullanım amacını bize bildirip bu şekilde bir konteyner sahibi de olabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde bulunan hazır planlardan da faydalanabilirsiniz. Bu olanlar sayesinde aynı zamanda bir fikir sahibi de olabilirsiniz. İnşaat konteynerleri ve genel olarak tüm konteynerlerde izolasyon malzemesi olarak cam yünü kullanılmaktadır. Ancak özel istek doğrultusunda daha kaliteli malzemeler de izolasyon amaçlı kullanılabilmektedir. Bunun yanında yağmur gibi etkenlerde suyu tahliye etmesi amacıyla çatı kenarları meyilli bir şekilde ayarlanmıştır. Bizden satın aldığınız konteynerleri sizlere anahtar teslim şeklinde teslimatını yapmaktayız. Almış olduğunuz tüm konteynerlerin nakliyat kısmı da firmamız tarafından karşılanmaktadır.