İstanbul Yük Konteyner

Taşımacılık sektörü oldukça geniş kapsamlı bir sektördür. Ticari anlamda da taşımacılık sektörüne başvurulmaktadır. Ülkemizde ve dünyanın pek çok yerinde demiryolu, karayolu, havayolu ve denizyolu üzerinden taşımacılık işlemleri yapılmaktadır. İthalat ihracat yapılacak olan bütün mal, ürünlerin taşınması konusunda bu yollara başvurulmaktadır. Eşyaları taşınırken ise bu mesafeler bazen çok uzun olabilmektedir. Zarar görmemeleri için eşyaları koruma amaçlı olarak bazı aparatlardan yardım alınmaktadır. Taşımacılık sektöründe en çok yardım alınan aparat ise konteynerlar olmaktadır. İstanbul yük konteyner tüm özelliklerdeki konteyner üretimlerini yapan başarılı bir firmadır.

Konteyner Çeşitleri

Taşımacılık işlemlerinde kullanılan konteynerlara sağlam yapıda, büyük ambalaj ürünleri denenebilir. Konteynerlerin özellikleri taşınacak olan eşyanın zarar görmemesi üzerine tasarlanmaktadır. Farklı türden konteyner modellerini görmek mümkündür. Genel olarak sıklıkla kullanılan konteyner türü standart konteynerdır. Bu konteyner bütün duvarları kapalı ve sadece ön ve arka kapıları açılabilir şekilde üretilir. Burada içerisinde sığabilecek kadar ürün yerleştirilerek taşınma sağlanabilir. İçerisine sığabilecek bütün ürünler eklenerek bu taşıma sağlanabilir. Diğer bir konteyner çeşidi ise üstü açılabilir konteynerlardır. Burada yükleme işlemi konteynerın üst kısmından gerçekleştirilir ve daha sonrasında üst kapak kapanılır. Üstü açık konteynerlar ise farklı bir konteyner türüdür. Burada eşyalar üst kısımdan yüklenir ve üzeri kapatılması mümkün olmayan büyüklükteki eşyalar için kullanılır. Diğer bir konteyner türü ise açık konteynerlardır. Konteynırın yan duvarları bulunmamaktadır. Özellikle büyük eşyalar, askeri araç, beton blok gibi pek çok şeyin taşınması konusunda bu konteynerlardan yardım alınabilir. Diğer bir konteyner türü ise platform konteynerdır. Konteynırlar ise ağır olan eşyaların taşınması için kullanılır.

Konteynerların Özellikleri

İstanbul yük konteyner tüm özelliklerdeki konteyner üretimi konusunda hizmet vermektedir. Demiryolu taşımacılığında konteynerler vagon olarak da kullanılabilmektedir. Denizyolu taşımacılığında eşyaların direkt olarak gemileri yüklenebilmesi için konteyner tabanlı sistemler kullanılmaktadır. Tüm bu özelliklerdeki konteyner üretimi konusunda başarılı bir hizmet vermekteyiz. Taşınacak olan eşyaların cinsine göre ve taşıma standartlarına göre konteyner üretimini ve teslimatını yapmaktayız. Yapmış olduğunuz malzemeler çelik olup eşyaların zarar görmemesi için özel şekilde üretilmektedir. Bir nevi ambalaj ürünü olarak konteyner kullanımını görmek mümkün. Uzun yollarda ve zorlu şartlarda konteyner kullanımı ile eşyalar hiç zarar görmeden taşınabilir.

Konteyner Fiyatları Nasıl

İstanbul büyük konteyner özel üretim ve standart bütün konteyner üretimi ve satışını yapmaktadır. Konteynırların özelliklerine göre ayrıntılı fiyatlandırmalar sunulmaktadır. İstenilen ölçülerde ve özelliklerdeki konteynerlara göre fiyatlar belirlenerek müşterilere sunulmaktadır. Müşteriden onay alındıktan sonra konteyner üretimi ve satışı yapılmaktadır. Her bir konteyner ile kullanılacak olan taşımacılık sektörünün bazı kuralları bulunmaktadır. Bu kurallara göre üretilen konteynerlar özel üretim veya standart şekillerde sizlere sunulmaktadır. Konteyner ihtiyacınız olduğu zaman firmamız ile iletişime geçerek bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.